444 1 589
KURUMSAL
Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Firmamız İbrahim ÖZKAN İNŞAAT VE GIDA" olarak 1985 yılında kurulmuş olup kısa süreli olarak inşaat ve gıda işini birlikte yürütmüş olup, 1990 yılında gıda ve market işini bırakarak asıl iş alanı olan inşaat ve Müteahhitlik işine dönmüş 1988'den 2009 yılına kadar sürekli kendini yenileyen günün şartlarına kendini ve yapmış olduğu işlerde garantileyen sektörde güven ve dürüstlüğün simgesi haline gelmiş olan 'İbrahim ÖZKAN' inşaat 'ÖZKANLAR' olarak yüzlerce kişiyi ev sahibi yapmanın gururunu yaşamaktadır.

2008 yılında kendini yenileyen firmamız 'MİSÖZKANLAR' olarak ismini değiştirmiş kurumsallaşmaya ağırlık vermiştir. Ve ayrıca aile şirketler kurumsallığı birbirine bağlayarak dönen, güzel ve daha dayanıklı yapılar inşaa etmeye devam edecektir.

Ayrıca 2001 yılında Mobilya Tasarım Sektörüne atılan firmamız inşaat ve mobilya ile birlikte sürekli büyümüş, mobilya sektöründe aranan firmalar arasına girmiştir. Mobilya bölümümüz özellikle dekor olarak çalışmış Konya'nın en gözde mekanlarını, alışveriş merkezlerinin dekorasyonunu yaparak kendini geliştirmiştir.

Babamız ve şirketimizin onursal başkanı olan 'İbrahim ÖZKAN' dan bize emanet olan dürüstlük ve güvenilirlik ilkesi ile çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Siz değerli müşterilerimiz ve dostlarımıza, daha güzel ve kullanılabilir yapılar imal etmek, huzurlu ve güvenli bir ortam hazırlamanın haklı gururunu yaşamaktayız.

 

VİZYONUMUZ

Temeli insana ve doğaya saygı olan, bireyin doğallığıyla bağını koparmadan modernlik, mimari ve teknolojiden üst düzeyde faydalanmasını sağlamak ve bu sayede tüm dünyaya örnek oluşturacağımızı gözden kaçırmadan yaşam pratiğine aktarmak.

MİSYONUMUZ

Türkiye'nin geleceğine katkıda bulunmak; Bu farklılıkla, hizmet ulaştırdığı her yeni kurum ve bireyler için gerçekleştirilen projelerde kaliteden ödün vermeden, insan gücüne inanarak çevresel sürdürülebilirliğe önem verip, çağın gereklerini ve teknolojik gelişmeleri takip eden bir anlayışla başarılı olmaya odaklanmak, kalıcı ve güvenilir olmak, üstlendiği projelerle inşaat sektörünün farklı alanlarında projeler geliştirirken sektörü yeniliklerle tanıştırmaktır.

Dürüstlük

Güvenirlik

Şeffaflık

Yaratıcılık

Mükemmeliyet

Karşılıklı Sevgi ve Saygı

Verimlilik

Müşteri ve Çalışanların Mutluluğu