İ.K

İ.K Başvuru Formu

Başvuru Formu

İş Talep Formu

İnsan Kaynakları

Mis Group, mevcut personeli ve kurumsal yapısı ile faaliyet gösterdiği sektörlerde ve ülkelerde her zaman çağdaş, öncü, saygın ve güvenilir bir kuruluş olduğunu ispatlamıştır.

Deneyimli ve donanımlı personelinin yanısıra, her sene çok sayıda mezuna da geniş bir yelpazede iş imkânı ve kariyer fırsatı sunmaktadır.

Mis Group, “En değerli kaynağımız: Çalışanlarımız” politikasını her kademede benimsemiş yönetim kadrosuyla, çalışanlarına sağladığı sosyal, sağlıklı ve modern çalışma ortamıyla, uzun vadeli ve aile sıcaklığında çalışmak isteyenlerin özellikle tercih ettiği bir firmadır.

Mis Group Ailesi’nde çalışanların, gerek yürütmekte oldukları görevlerde, gerekse kariyer planlarındaki başarılarının ve verimliliklerinin arttırılmasına yönelik mesleki ve kişisel eğitim olanaklarının yaratılması ilk ve temel yaklaşımdır.

Şirketimizde işe alım, Mis Group politikasına, hedeflerine ve kültürüne uygun, teknik ve kişisel yeterliliklere sahip en uygun adayların, uygun pozisyonlara yerleştirilmesi esasına dayanmaktadır.